اخبار

UEFA Euro 2024 یک به‌روزرسانی رایگان برای EAFC24

UEFA Euro 2024

شرکت الکترونیک آرتز (EA) اعلام کرده است که قراره UEFA Euro 2024 را به عنوان یک به‌روزرسانی رایگان در بازی EAFC 24 قرار دهند.
انتشار بازی همزمان با برگزاری واقعی مسابقات در آلمان در تابستان امسال خواهد بود. Euro 2024 در تاریخ 14 ژوئن آغاز شده و به مدت یک ماه کامل ادامه خواهد داشت.

EA به‌روزرسانی را درست قبل از شروع مسابقات ارائه می‌دهد.

این حرکت برای انتشار رایگان مسابقات درون بازی به EAFC24، شراکت شرکت بازی‌سازی با UEFA را تقویت می‌کند. دو طرف پیش‌تر در پاییز 2018 شراکت رسمی را آغاز کرده بودند. EA Sports لیگ قهرمانان اروپا را به بازی FIFA 19 خود اضافه کرد.

دیوید جکسون، معاون برند EA Sports FC به تازگی گفته است: “ما خوشحالیم که یکی از بزرگترین تورنمنت‌های فوتبال تابستان آینده به‌طور کامل در عنوان‌های EA SPORTS FC یکپارچه خواهد شد”.

وی در ادامه افزود “با همکاری فوق‌العاده ما در UEFA، این محتوای اختصاصی یورو به EA SPORTS امکان می‌دهد تا تجربه فوتبالی متعهدانه و نوآورانه‌تری را برای طرفداران خود ارائه دهد.”

به‌روزرسانی EAFC برای شامل ویژگی‌های دیگر یورو 2024

شرکت EA علاوه بر اینکه یورو 2024 را در بازی خود قرار می‌دهد، به بازیکنان اجازه می‌دهد تا این مسابقات را از کنسول خود شبیه‌سازی کنند. شرکت همچنین آماده است که به بازیکنانی که قبل از 16 ژانویه بازی را اجرا می‌کنند، کارت بازیکن انحصاری هدیه دهد. این بازیکنان با موضوع یورو 2024 از یکی از تیم‌های ملی در مسابقات تابستانی واقعی خواهند بود.

با اینکه شرکت EA با فیفا همکاری خود را ادامه نمی‌دهد، اما بازی جدید آن را بدون توافق با فیفا منتشر کرده است. دو طرف پیش‌تر با همکاری در ساخت بازی‌های ویدئویی فوتبالیکی مشهور و قابل تشخیصی شده بودند. با این حال، آن‌ها در سال 2022 به دلیل اختلافات جدایی کردند. به همین دلیل، EA حالا حقوق دسترسی به جام جهانی فیفا را ندارد.

رئیس فیفا، اینفانتینو، اشاره کرده است که سازمان در نهایت بازی ویدئویی خود را خواهد ساخت. “بازی جدید فیفا – فیفا 25، 26، 27 و غیره – همیشه بهترین بازی برای هر دختر یا پسر خواهد بود”، اینفانتینو در ماه مارس ادعا کرد. این مدیر عامل همچنین افزود که سازمان “به زودی خبری در این زمینه خواهد داشت”. با این حال، اطلاعات کمی درباره بازی پتانسیلی منتشر شده است.

بازی EAFC24 در حال حاضر برای PlayStation 5، PlayStation 4، Xbox Series X|S، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید